Hakkımızda

reklamdukkanin.com kaliteli reklam ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlamak için "Tüm İşleriniz Tek Noktada" sloganıyla 2009 yılında kuruldu. Tüm İşleriniz Tek Noktada derken amacımız sadece kaliteyi uygun fiyata sunmak değil, aynı zamanda ürünün sipariş ve satış sonrası süreçlerinde de sürekli  iş ortaklarımıza destek olmak. Bu doğrultuda 10 kişilik müşteri destek ekibimiz, telefon, e-mail ve chat uygulaması aracılığıyla ihtiyacınız olan her an  size destek vermek için hazır. Geniş ürün yelpazesiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de başka bir benzeri olmayan reklamdukkanin.com ile başta reklam ajansları, grafikerler ve diğer matbaalar olmak üzere, küçük ve orta ölçekli firmalar ve  yurt içindeki tüm işletmelere internetten reklam ürünleri alışverişi imkanı sunuyoruz. Tüm İşleriniz Tek Noktada anlayışıyla zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun , günün herhangi bir saatinde reklamdukkanin.com üzerinden verdiğiniz siparişlerin son teknolojiye sahip makinelerle üretilmesini sağlayarak size teslim ediyoruz.

 

Tüm İşleriniz Tek Noktada Anlayışımızın Avantajları

- Partnerlik sistemimiz sayesinde size özel müşteri temsilcisi ile reklam işlerinizi kolayca yürütebilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

- Organize üretim sistemimiz sayesinde kaliteli baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

- İşyerinizin büyüklüğü ne olursa olsun hem kurumsal hem de promosyonel reklam ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilirsiniz.

- Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı reklam hizmeti alabilirsiniz.

- Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için anında canlı yardım alabilirsiniz.

- Ürünlerimizin fiyatlarına her zaman şeffaf olarak sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

- Temin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, bir çok üründe ücretsiz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.